System implantologiczny

System implantologiczny

Dobór odpowiedniego systemu implantacyjnego jest sprawą indywidualną. Lekarz dobiera implant, biorąc pod uwagę takie kryteria, jak: ilość kości w planowanym miejscu wprowadzenia wszczepu, odcinek szczęki, w którym ma być umiejscowiony oraz ogólny stan kości, w której znajdzie się implant.

Centrum Stomatologii Szpitala św. Wojciecha pracuje na najlepszych światowych systemach implantologicznych.

Rekomendujemy szwajcarskie implamty Thomen Medical. Są to produkty najwyższej jakości, wypracowane przez ponad 25 lat doświadczeń klinicznych, z przywiązaniem do szwajcarskiej precyzji, innowacji i funkcjonalnego designu.

Charakteryzują się one innowacyjną powierzchnią umożliwiającą znaczne przyspieszenie procesu gojenia kości. Dla Państwa oznacza to możliwość skrócenia okresu oczekiwania na „nowe zęby”w sprzyjających warunkach anatomicznych, ostateczna odbudowa protetyczna możliwa jest już po trzech tygodniach od implantacji.

Implant dostarczany jest w specjalnym opakowaniu zawierającym płyn, który zwilża jego powierzchnię bezpośrednio przed założeniem. Tak zwane kondycjonowanie powierzchni umożliwia szybsze osadzanie się na niej komórek tworzących kość.

Implanty Inicell firmy Thommen Medical charakteryzują się następującymi zaletami:

 • Podwójnie nagrodzony reddot design award w 2007 i 2011 roku.
 • Możliwość obciążenia implantów już po 3 tygodniach. Większa przewidywalność w trudnych przypadkach z augmentacją i u Pacjentów o podwyższonym ryzyku.
 • Wyższa stabilność implantów w początkowej fazie gojenia.
 • Wyższy kontakt implantu z kością we wczesnej fazie gojenia od 2 do 4 tygodni oraz w procedurach natychmiastowej implantacji.
 • Wyższa stabilizacja w pierwszych 8 tygodniach po implantacji.

Nasi specjaliści Stomatologia

poznaj naszych specjalistów >

Cennik Stomatologia

przejdź do cennika >

Umów się na wizytę

616233111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:


  E-rejestracja