O szpitalu

Szpital św. Wojciecha

Szpital św. Wojciecha powstał w odpowiedzi na potrzeby zdrowotne mieszkańców aglomeracji poznańskiej. Z myślą o nich  stworzyliśmy miejsce, w którym specjaliści z wielu dziedzin medycyny, wyposażeni w nowoczesny sprzęt, mają możliwość wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności dla dobra naszych Pacjentów

misja szpitala

Misją naszego szpitala jest skuteczne i bezpieczne leczenie w sposób zapewniający Pacjentom możliwie szybki powrót do sprawności i pełnego zdrowia.  Realizujemy ją dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i zaangażowania personelu medycznego z nowoczesną technologią oraz najwyższą troską o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta.

Personel Medyczny

Wybierając Szpital św. Wojciecha powierzają Państwo swoje zdrowie w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Nasi lekarze posiadają bogaty dorobek naukowy oraz duże doświadczenie operacyjne. W trosce o Pacjenta stale poszerzają i doskonalą swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach i konferencjach. Nasz personel z pasją oraz wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem, zatroszczy się o Państwa zdrowie.

Wyposażenie szpitala

Szpital wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt medyczny wiodących światowych producentów. Proces diagnostyczny opieramy na wysokiej klasy aparatach USG, cyfrowym RTG oraz 16-rzędowym tomografie komputerowym. Sercem szpitala jest blok operacyjny. Dwie sale operacyjne wyposażone są m.in. w zaawansowane urządzenia laparoskopowe, cyfrowy aparat RTG, aparat USG oraz nowoczesne urządzenia do monitorowania stanu Pacjenta w trakcie wykonywania zabiegu. Pacjent po operacji monitorowany jest w sali intensywnego nadzoru. Bezpieczeństwo i jakość wykonywanych w naszym szpitalu zabiegów zapewniają profesjonalnie przeprowadzane procesy dezynfekcji i sterylizacji narzędzi medycznych w doskonale wyposażonej sterylizatorni. Ponadto, do dyspozycji Pacjentów oddaliśmy także nowoczesne laboratorium analityczne oraz pracownię endoskopową.

Komfort pobytu

W naszym szpitalu czeka na Pacjentów 21 wygodnych łóżek w komfortowych pokojach jedno- lub dwuosobowych. Pokoje wyposażone są w niezależne łazienki, telewizor, szybkie łącze internetowe oraz taras. Na komfort pobytu wpływa także profesjonalna i życzliwa opieka pielęgniarska, możliwość wyboru posiłku (w zależności od wykonanego zabiegu), a także dostęp do pełnej informacji o stanie zdrowia. Ponadto oferujemy pomoc psychologiczną dla Pacjentów szpitala i ich bliskich na każdym etapie leczenia. Mówimy otwarcie i zrozumiale o wszystkich aspektach pobytu w szpitalu i każdemu pomagamy zrozumieć własną sytuację i podjąć właściwą decyzję. Dbamy o rodzinną i ciepłą atmosferę, ponieważ wierzymy, że uśmiech i pozytywne relacje silnie wspierają proces leczenia.

Opiekun Pacjenta

Nasi Pacjenci nie muszą się martwić o sprawy formalne i organizacyjne. We wszystkim wspiera ich Opiekun Pacjenta, który przygotuje indywidualną i kompleksową ofertę określonej usługi medycznej, zawierającą plan hospitalizacji, kalkulację kosztów oraz listę badań i konsultacji niezbędnych przed zabiegiem operacyjnym. Pomoże on także ustalić dogodny termin zabiegu oraz przygotować się do pobytu w naszym szpitalu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

  • Anna Solska 609 860 736
  • Agnieszka Stefanek 609 861 240
  • Malwina Czekalska 609 863 422
Możliwość realizacji recept na miejscu
Dla wygody naszych Pacjentów na terenie Szpitala św. Wojciecha zlokalizowana jest apteka, w której można zaopatrzyć się w leki na receptę i bez recepty. Apteka jest czynna w godzinach pracy szpitala. Poniedziałek-piątek 8.00-20.00 Sobota 8.00-14.00 Kontakt telefoniczny pod numerem: 662 226 075

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:


    E-rejestracja