Gabinet Alergologiczny

Gabinet Alergologiczny

Alergie uznawane są za kolejną chorobę cywilizacyjną, która dotyka coraz większą liczbę dorosłych oraz dzieci. Mogą przebiegać łagodnie, jak również na tyle uporczywie, że w znaczny sposób obniżają jakość życia osób narażonych na działanie alergenów. Aby zaradzić temu problemowi, konieczne jest skonsultowanie się ze specjalistą w zakresie alergologii.

Napady kichania, wodnisty katar, łzawienie i swędzenie spojówek – to najczęstsze symptomy związane z katarem siennym, czyli alergiami wziewnymi. Z kolei napady kaszlu w nocy, duszności, świszczący oddech – to główne oznaki astmy. Zaczerwienienie skóry, świąd
i pojawiające się na niej bąble po zjedzeniu określonych potraw – to zazwyczaj przejawy alergii pokarmowych. Aby określić, co jest przyczyną występowania powyższych symptomów, konieczne jest wykonanie dokładnych badań alergicznych oraz profesjonalnych testów alergicznych. W naszym Gabinecie Alergologicznym w Szpitalu św. Wojciecha w Poznaniu służymy pomocą w diagnostyce alergii oraz jej leczeniu. Wykonujemy także testy alergiczne.

 

 

Nasi specjaliści

godziny przyjęć

dr n. med. Magdalena Kostrzewska

wybrane środy 15:00-18:30

cennik

Gabinet Alergologiczny

Konsultacja specjalistyczna

302 zł

Panel przesiewowy NOVAllergy M

500 zł

Panel wziewny NOVAllergy

470 zł

rejestracja

rejestracja telefoniczna

616233111

Rejestracja e-mailowa

rejestracja@szpitalswwojciecha.pl

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:


    E-rejestracja