Gabinet Osteopatii i Fizjoterapii

Gabinet Osteopatii i Fizjoterapii

Głównym celem fizjoterapii jest likwidowanie różnych dolegliwości, zapobieganie postępowi i nawrotom choroby, a także przywracanie sprawności fizycznej Pacjentom.  Wizyta w gabinecie fizjoterapeutycznym pozwala na konsultację ze specjalistą – fizjoterapeutą, który będzie w stanie wskazać, jak skutecznie poprawić  jakość życia Pacjenta poprzez odpowiednie postępowanie.

Fizjoterapia, która określana jest też terminem „rehabilitacja medyczna”, stosuje szereg zróżnicowanych metod leczniczych, które bazują na zjawisku reaktywności organizmu na bodźce. W ramach fizjoterapii wykonuje się między innymi: fizykoterapię, masaże lecznicze, hydroterapię, balneoterapię, terapię manualną, klimatoterapię czy ergoterapię. W naszym Gabinecie można skorzystać również z konsultacji ze specjalistą w zakresie osteopatii – metody wykorzystującej badania manualne do stawiania diagnozy i leczenia chorych.

Szpital św. Wojciecha to miejsce, w którym czeka na Państwa skuteczna fizjoterapia i rehabilitacja. Poznań, w którym położona jest nasza placówka, to dogodna lokalizacja dla Pacjentów z całej Wielkopolski. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Jeśli mają Państwo pytania związane z wizytą, prosimy o kontakt, odpowiemy na nie tak szybko, jak to jest możliwe.

Nasi specjaliści

godziny przyjęć

dr hab. Sławomir Marszałek

środa: 15:00-17:00

mgr Mateusz Milanowski

wtorek 11:00-14:00

mgr Beata Anioła

poniedziałek 8:00-14:30
czwartek 10:00-14:00

mgr Karolina Wełniak

wtorki: godz. 9.00-14.00

cennik

Gabinet Osteopatii i Fizjoterapii

Konsultacja fizjoterapeutyczna - dr hab. Sławomir Marszałek

258 zł

Konsultacja fizjoterapeutyczna

212 zł

rejestracja

rejestracja telefoniczna

616233111

Rejestracja e-mailowa

rejestracja@szpitalswwojciecha.pl

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:


    E-rejestracja