Stomatolog dziecięcy

Stomatolog dziecięcy

Dobry stomatolog dziecięcy to skarb. Właściwy kontakt dziecka ze stomatologiem kształtuje późniejsze nastawienie Pacjenta do wizyt w gabinecie dentystycznym, stąd niezwykle istotne jest wybranie właściwego stomatologa, który potrafi dotrzeć do małego Pacjenta i zrozumieć jego reakcje i potrzeby.

My wiemy, że Dziecko jest Pacjentem wyjątkowym, który wymaga dużo cierpliwości, uwagi oraz kreatywności.

W Centrum Stomatologii Szpitala św. Wojciecha w Poznaniu nie leczymy dzieci „na siłę”. Staramy się zachęcić małego Pacjenta do współpracy. Stosujemy system motywacyjny w postaci wynagradzania za wytrwałość i dzielne zachowanie. W gabinecie znajdują się nagrody, które dziecko dostaje po zakończonym sukcesem leczeniu. Dzięki temu mały Pacjent chętnie wraca na kolejne wizyty.

Dziecko można z powodzeniem leczyć stomatologicznie, jeśli rozumie ono cel i istotę zabiegów, a przede wszystkim jeśli regularnie bywa w gabinecie, zna i lubi swojego lekarza.

Nasi specjaliści Stomatologia

poznaj naszych specjalistów >

Cennik Stomatologia

przejdź do cennika >

Umów się na wizytę

616233111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:


    E-rejestracja