Miejsce pracy: Poznań

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ DO ZESPOŁU PORADNI SPECJALISTYCZNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej opieki pielęgniarskiej nad pacjentem,
– prowadzenie dokumentacji medycznej we wskazanym zakresie,
– asystowanie lekarzowi przy drobnych zabiegach medycznych i wykonywanych badaniach,
– opieka nad wyznaczonymi stanowiskami pracy w gabinetach lekarskich,
– dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych.

WYMAGANIA:
– kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki: średnie lub wyższe pielęgniarskie,
– aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Pielęgniarki,
– dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (kurs RKO, wykonywania i interpretacji zapisu EKG, kurs szczepień ochronnych),
– doświadczenie zawodowe w pracy w poradni,
– znajomość obsługi komputera,
– zorientowanie na potrzeby pacjenta, empatia, cierpliwość,
– dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
– dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność i umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole.

OFERUJEMY:
– wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, podejmowanych działań oraz zakresu odpowiedzialności,
– możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
– dostęp do opieki medycznej,
– dofinansowanie do karty Multisport.

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@szpitalswwojciecha.pl
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn.zm.)”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

< Asystent/ka, Higienista/tka Stomatologiczny/a Salowa/Salowy >

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

    E-rejestracja