Miejsce pracy: Poznań

Salowa/Salowy

SALOWY/SALOWA

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w czystości pomieszczeń szpitalnych;
  • dezynfekcja oraz ścielenie łóżek szpitalnych;
  • mycie i dezynfekcja powierzchni oraz sprzętów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • czynności związane z wydawaniem posiłków dla pacjentów;

Wymagania:

  • sumienność i dokładność,
  • chęć do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie nie jest konieczne,
  • książeczka Sanepidarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • dostęp do opieki medycznej,
  • kartę Multisport.

Prosimy o składanie aplikację przez stronę internetową:

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

< PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ DO ZESPOŁU PORADNI ... ANESTEZJOLOG >

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

    E-rejestracja