dr n. med. Paweł Niedźwiecki

specjalista kardiologii
specjalista chorób wewnętrznych

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2014 roku obronił pracę doktorską (praca o tematyce diabetologicznej). W 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych a w 2019 roku tytuł specjalisty kardiologii.

Jest pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zaangażowanym w zajęcia dydaktyczne oraz badania naukowe. Aktualny dorobek obejmuje ponad 60 prac naukowych w pismach krajowych i 15 publikacji w pismach zagranicznych.

Głównym obszarem jego zainteresowań są pacjenci ze schorzeniami kardio-metabolicznymi oraz chorobami układu krążenia m.in u osób z cukrzycą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologów oraz członkiem Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Jest aktywnym uczestnikiem wielu polskich i międzynarodowych szkoleń, gdzie prezentuje swoje prace i osiągnięcia naukowe.

Prowadzi również działalność dydaktyczną poza Uczelnią m.in. kursy doskonalące dla lekarzy z analiz elektrokardiogramów oraz odczytywania Holterów EKG.

• Gabinet Internistyczny

środa 17:00-20:00