dr n. med. Paweł Niedźwiecki

specjalista kardiologii
specjalista chorób wewnętrznych

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2014 roku obronił pracę doktorską (praca o tematyce diabetologicznej). W 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych a w 2019 roku tytuł specjalisty kardiologii.

Jest pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zaangażowanym w zajęcia dydaktyczne oraz badania naukowe. Aktualny dorobek obejmuje ponad 60 prac naukowych w pismach krajowych i 15 publikacji w pismach zagranicznych.

Głównym obszarem jego zainteresowań są pacjenci ze schorzeniami kardio-metabolicznymi oraz chorobami układu krążenia m.in u osób z cukrzycą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologów oraz członkiem Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Jest aktywnym uczestnikiem wielu polskich i międzynarodowych szkoleń, gdzie prezentuje swoje prace i osiągnięcia naukowe.

Prowadzi również działalność dydaktyczną poza Uczelnią m.in. kursy doskonalące dla lekarzy z analiz elektrokardiogramów oraz odczytywania Holterów EKG.

dr n. med. Paweł Niedźwiecki – Umów się na wizyt

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

 • Gabinet Kardiologiczny

  środa 14:00-19:00
  czwartek 14:00-17:00

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.
  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   E-rejestracja