Miejsce pracy: Poznań

ANESTEZJOLOG

Szpital Św. Wojciecha w Poznaniu podejmie współpracę z lekarzem specjalistą w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii lub z lekarzem anestezjologiem

Opis Stanowiska:

• Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii do zabiegów operacyjnych oraz endoskopowych zgodnie z aktualną wiedzą medyczną oraz obowiązującymi standardami.
• Badania kwalifikacyjne do znieczulenia i sedacji.
• Wczesna opieka pooperacyjna.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
• Dla zainteresowanych – świadczenia w trybie dyżuru medycznego.

Wymagania:

• Prawo wykonywania zawodu lekarza.
• Specjalizacja (II lub I stopnia ) w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii.

Oferujemy:

• Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt.
• Współpraca, w szczególności w piątki i w soboty, w godzinach przed- i popołudniowych.
• Dobrą organizację pracy, kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sekretariat@szpitalswwojciecha.pl z dopiskiem „anestezjolog”

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000)

< Salowa/Salowy TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ >

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

    E-rejestracja