Miejsce pracy: Poznań

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ PRACOWNI ENDOSKOPII

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawowanie profesjonalnej i kompleksowej opieki pielęgniarskiej nad pacjentami poddanymi badaniom w pracowni endoskopii,
  • realizowanie świadczeń wynikających z celów i zadań pracowni endoskopii,
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej,
  • opieka nad stanowiskiem pracy,
  • dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych.

WYMAGANIA:

  • kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki: średnie lub wyższe pielęgniarskie,
  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Pielęgniarki/Pielęgniarza,
  • ukończony kurs „Endoskopia dla pielęgniarek”
  • wysoka kultura osobista i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • zorientowanie na potrzeby pacjenta, empatia, cierpliwość,
  • doświadczenie w pracy w pracowni endoskopii (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, podejmowanych działań oraz zakresu odpowiedzialności,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • dostęp do opieki medycznej,
  • Kafeteria MyBenefit

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@szpitalswwojciecha.pl z dopiskiem „Pielęgniarka/Pielęgniarz Pracowni Endoskopii”

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

< PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ ODDZIAŁU ... Asystent/ka, Higienista/tka Stomatologiczny/a >

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

    E-rejestracja