11 października 2016

Zapraszamy do Centrum Operacyjno – Rehabilitacyjnego Chorób Kręgosłupa Szpitala św. Wojciecha

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do oferty Szpitala św. Wojciecha kompleksowych rozwiązań z obszaru diagnostyki, leczenia operacyjnego chorób kręgosłupa oraz rehabilitacji.

Wykonujemy przeciwbólowe zabiegi przezskórne, zabiegi operacyjne metodą endoskopową (również z zastosowaniem implantów) oraz rehabilitację pooperacyjną i rehabilitację poszerzoną o techniki osteopatyczne.

O Państwa zdrowie z zaangażowaniem zadba wykwalifikowany zespół pod kierownictwem neurochirurga – Piotra Winklera. Doktor Winkler jest jednym z niewielu specjalistów w Polsce, który stosuje najnowocześniejsze techniki zabiegowe i implanty. Specjalizuje się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa. Odbył szereg szkoleń w najlepszych niemieckich klinikach zajmujących się leczeniem kręgosłupa: (Szpital św. Anny w Herne, Schon Clinic w Monachium, oraz klinikach w Hamburgu i Bonn) i z powodzeniem wykorzystuje w praktyce zdobyte tam doświadczenie.

W zakresie rehabilitacji wspomagany przez dr hab. Sławomira Marszałka – dyplomowanego osteopatę i rehabilitanta specjalizującego się w dolegliwościach mięśniowo – szkieletowych, który zajmuje się także terapią czołowych polskich lekkoatletów i panczenistów.

< Lepiej zapobiegać niż leczyć – Pakiety ... Zabiegi ginekologii estetycznej w Szpitalu ... >