11 października 2016

Zabiegi ginekologii estetycznej w Szpitalu św. Wojciecha

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z dr Martą Blumską- Janiak, specjalistką położnictwa i ginekologii, lekarzem ginekologii estetycznej.

452x204-fotolia_109796328_subscription_monthly_m-e09

Od września Szpital św. Wojciecha podjął współpracę z dr Martą Blumską- Janiak, specjalistką położnictwa i ginekologii, członkiem seniorem i wykładowcą Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej, szkoleniowcem i wykładowcą ITP S.A., szkoleniowcem i wykładowcą Akademii Ginekologii Estetycznej. Pani Doktor konsultować będzie w wybrane soboty miesiąca. Dr Marta Blumska- Janiak będzie zajmować się w naszym Szpitalu laserowymi zabiegami ginekologii estetycznej i laseroterapii ginekologicznej, w tym m.in. labioplastyką laserową (zmniejszeniem przerostu warg sromowych mniejszych), zabiegami laserowymi związanymi z nietrzymaniem moczu, laserową terapią blizn po cesarskim cięciu, a także wypełnianiem warg sromowych kwasem hialuronowym i laserowym wybielaniem stref intymnych. Więcej informacji uzyskają Panie pod nr telefonu 61 62 33 111.

< Zapraszamy do Centrum Operacyjno – ... Odznaczenie Gloria Medicinae dla prof. dr ... >