10 października 2016

Lepiej zapobiegać niż leczyć – Pakiety Badań Profilaktycznych w Szpitalu św. Wojciecha

452x204-fotolia_105528924_subscription_monthly_m-e09W trosce o zdrowie Naszych Pacjentów przygotowaliśmy Pakiety Badań Profilaktycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Dlaczego profilaktyka zdrowotna odgrywa tak ważną rolę…

Wielu z nas uważa, że nie warto się badać, skoro nic nam nie dolega. Nie zawsze jednak brak objawów chorobowych może oznaczać dobre zdrowie. Przynajmniej raz w roku warto zatem poświęcić swój czas na badania profilaktyczne. Niestety dużo chorób, zwłaszcza w swoim początkowym stadium, nie daje prawie żadnych niepokojących oznak. Zbyt późna diagnoza może skutkować długim i nieskutecznym leczeniem, co naraża nas na dodatkowy stres. Wykonując pakiet badań profilaktycznych dostarczamy lekarzom wielu informacji, dzięki którym można odpowiednio wcześnie wdrożyć skuteczne leczenie, a co za tym idzie skrócić czas jego trwania.

Odpowiedź Szpitala Św. Wojciecha w zakresie profilaktyki Naszych Pacjentów i ich najbliższych…

Z myślą o naszych Pacjentach i ich najbliższych przygotowaliśmy ofertę Pakietów Badań Profilaktycznych. W zakresie pakietów, w zależności od wieku oraz płci, znajdują się m.in. podstawowe badania laboratoryjne, diagnostyka obrazowa oraz konsultacje lekarskie.
Wyniki badań diagnostycznych analizowane są przez lekarza internistę, który podejmuje decyzję o dalszym leczeniu specjalistycznym lub postępowaniu diagnostycznym.

Dla wygody Pacjenta badania są wykonane w ramach jednodniowej hospitalizacji a przebieg procesu badań koordynuje Indywidualny Opiekun Pacjenta.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Pakietów Usług Profilaktycznych w Szpitalu Św. Wojciecha.

< Wyjdź z kolejki. Rozważ zabieg odpłatny. Zapraszamy do Centrum Operacyjno – ... >

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.


  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!