Miejsce pracy: Poznań

Praca dla STOMATOLOGA (endodoncja mikroskopowa)

Jeżeli chciałbyś rozpocząć karierę w środowisku, które sprzyja rozwojowi zawodowemu, posiadasz pasję, determinację oraz odpowiednie kompetencje, a przede wszystkim chcesz z nami budować przyszłość renomowanego podmiotu leczniczego dołącz do zespołu Centrum Stomatologii Szpitala św. Wojciecha w Poznaniu przy ul. Bolesława Krzywoustego 114.

Nawiążemy chętnie współpracę z Lekarzami Stomatologami pracującymi w obszarze endodoncji mikroskopowej.

Oferujemy elastyczne podejście do ustalenia dni współpracy (z możliwością objęcia również dyżurów sobotnich).

Zapewniamy:

– atrakcyjne warunki współpracy, możliwość ciągłego rozwoju oraz  podnoszenia kompetencji zawodowych,

– 4 nowocześnie wyposażone gabinety z pełną diagnostyką,

– pracownię rentgenodiagnostyki i tomografii z technikami radiologii,

– doskonały sprzęt, instrumenty oraz wysokiej klasy materiały stomatologiczne,

– mikroskop zabiegowy Leica M320,

– system do sedacji wziewnej pacjenta,

– salę operacyjną + anestezjologa z możliwością zapewnienia pacjentom całodobowej opieki  na oddziale szpitalnym po zabiegach stomatologicznych wykonywanych w narkozie (chirurgia stomatologiczna, implanty),

– możliwość współpracy z lekarzami innych specjalności w ramach interdyscyplinarnej opieki nad pacjentem,

– pracę z asystą na cztery ręce,

– gabinet higieny i profilaktyki prowadzony przez dyplomowane higienistki stomatologiczne,

– technika dentystycznego na miejscu oraz współpracę z renomowanymi laboratoriami protetyczno-ortodontycznymi,

– obiekt przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych,

– bardzo dobrą lokalizację + parking dla pracowników i pacjentów.

Wymagania :

– minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z mikroskopem,

Zainteresowanych stomatologów prosimy o przesyłanie kandydatur na adres: stomatologia@szpitalswwojciecha.pl,

– z dopiskiem: „Stomatolog współpraca”

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn.zm.)”

REJESTRATORKA MEDYCZNA >