27 grudnia 2016

Zeszyt Zabiegowy przygotowany przez zespół pielęgniarski Szpitala św. Wojciecha

Miło nam poinformować, że wraz z cyklicznie wydawanym Magazynem Pielęgniarki i Położnej został opublikowany również numer specjalny – Zeszyt Zabiegowy w całości przygotowany przez członków zespołu pielęgniarskiego Szpitala Św. Wojciecha w Poznaniu. Tematykę Zeszytu Zabiegowego zaproponowała i nadzorowała mgr Agnieszka Kapała, Pielęgniarka Naczelna i Oddziałowa Oddziału Wielospecjalistycznego Szpitala św. Wojciecha. Prezentowane artykuły omawiają różne aspekty opieki pielęgniarskiej nad pacjentem w okresie przed i pooperacyjnym.

Magazyn Pielęgniarki i Położnej to ogólnopolskie pismo zawodowe wydawane przez Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych w Warszawie w nakładzie 10 000 egzemplarzy.

zeszyt-zabiegowy-okladka

< Godziny pracy Szpitala św. Wojciecha w ... Dzisiaj obchodzimy pierwsze urodziny! >