Narkoza (znieczulenie ogólne)

Oferujemy

Pacjentom szczególnie wrażliwym na ból i wykazującym lęk przed leczeniem stomatologicznym, proponujemy leczenie zębów w narkozie.

W znieczuleniu tym wykonujemy zabiegi z zakresu:

 • chirurgii stomatologicznej
 • implantologii.

Opieka medyczna

Tego typu zabiegi wykonywane są w przez lekarzy Centrum Stomatologii na bloku operacyjnym, a ich całościowy koszt jest każdorazowo indywidualnie określony, ponieważ w dużej mierze zależy on od wykonanych procedur oraz czasu trwania zabiegu.

W zabiegu w znieczuleniu ogólnym biorą udział dwa zespoły – stomatologiczny i anestezjologiczny. Oprócz lekarzy: dentysty i anestezjologa, na sali obecne są też pomoce – asystentki stomatologiczne i wykwalifikowana pielęgniarka anestezjologiczna towarzysząca przy znieczuleniu ogólnym.

Wywiad

Przed przystąpieniem do właściwego leczenia, z Pacjentem lub jego prawnym opiekunem w przypadku dzieci lub osób, z którymi jest utrudniony kontakt, rozmawia anestezjolog, który kwalifikuje do zabiegu. Lekarz szczegółowo pyta o schorzenia, poznaje historię chorób oraz występowanie innych przypadłości, które mogą być ewentualnym przeciwwskazaniem – np. stwierdzone w wyniku testów uczulenia. W zależności od organizmu i indywidualnych predyspozycji wybudzanie może trwać od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Pacjent już 2 godziny po zabiegu odzyskuje pełną sprawność a przez 8-12 h po zabiegu jest pod pełną kontrolą naszych specjalistów na oddziale szpitalnym. Dodatkową formą wsparcia stosowaną przez anestezjologów jest premedykacja, czyli farmakologiczne uspokojenie, stanowiące przygotowanie do wprowadzenia Pacjenta w stan właściwego znieczulenia ogólnego.

Sprzęt i technologia

Bezkonkurencyjna jakość sprzętu, którym dysponujemy oraz wysokie doświadczenie naszych lekarzy pozwalają na przeprowadzenie zabiegów w sposób możliwie najbardziej bezpieczny i profesjonalny.

Nasi specjaliści Stomatologia

poznaj naszych specjalistów >

Cennik Stomatologia

przejdź do cennika >

Umów się na wizytę

616233111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.


  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!