Rejestracja online

Dla kogo pakiet?

• dla pacjentów z podejrzeniem lub już postawioną diagnozą zmian rozrostowych narządu wzroku
  • dla pacjentów ze stwierdzoną chorobą nowotworową poza okiem (mało kto wie, że w oczach mogą pojawiać się przerzuty z innych części ciała)
  • dla członków rodzin pacjentów, u których stwierdzono nowotwory

Co obejmuje pakiet?

• dokładny wywiad w kierunku chorób nowotworowych
  • pełne badanie okulistyczne powiek, spojówki, oka i oczodołu + diagnostyka obrazowa (ultrasonografia oka i oczodołu, OCT, fotografia szerokokątna + autofluorescencja dna oka)
  • omówienie ryzyka, rokowania i możliwości terapeutycznych w przypadku stwierdzenia lub podejrzenia zmian nowotworowych

Jakie nowotwory mogą pojawić się w obrębie narządu wzroku?

• raki powiek
  • guzy oczodołu