1. ZDROWA KOBIETA 20-35 lat

O pakiecie

W pakiecie znajdują się m.in. podstawowe badania laboratoryjne, diagnostyka obrazowa oraz konsultacje lekarskie.

• Wyniki badań diagnostycznych analizowane są przez lekarza internistę, który podejmuje decyzję o dalszym leczeniu specjalistycznym lub postępowaniu diagnostycznym.
  • Każdy z Pacjentów otrzymuje możliwość indywidualnego doboru badań w ramach poszczególnych pakietów – zależnie od zaleceń lekarskich lub preferencji.
  • Przebieg procesu badań koordynuje Indywidualny Opiekun Pacjenta.
  • Pakiet badań profilaktycznych zakończony jest konsultacją internistyczną podsumowującą, która odbędzie się w dogodnym dla Pacjenta dniu, w umówionym terminie i obejmuje: interpretację wyników wszystkich wykonanych badań wraz z raportem końcowym, indywidualne zalecenia dotyczące prowadzonego stylu życia i sposobu odżywiania, prowadzonej aktywności fizycznej, stosowania suplementów diety oraz omówienie zasad dotyczących zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.

Więcej informacji oraz możliwość umówienia terminu:

Po godzinie 16:00:

Odwiedź nasz sklep i kup pakiet dostosowany do Twoich potrzeb: PAKIETY BADAŃ

Co zawiera pakiet?

PAKIET BASIC

Morfologia + romaz

Obejmuje ocenę liczby krwinek czerwonych, białych oraz płytek krwi; dzięki badaniu można wykryć wiele chorób, w tym: niedokrwistość, stany zapalne ostre i przewlekłe, choroby układu hematologicznego (krwiotwórczego).

OB

Podwyższone opadanie krwinek czerwonych obserwujemy w stanach zapalnych i chorobach nowotworowych.

ALAT, ASPAT

Podstawowe parametry w diagnostyce ostrych i przewlekłych schorzeń wątroby.

Kreatynina

Jej podwyższony poziom wskazywać może na ostrą lub przewlekłą niewydolność nerek.

Profil lipidowy

Prawidłowe stężenia poszczególnych frakcji cholesterolu zmniejszają ryzyko miażdżycy i jej następstw – choroby wieńcowej serca, zawału serca i udaru mózgu.

Glukoza na czczo

Jej podwyższony poziom może wskazywać na stan przedcukrzycowy lub cukrzycę – choroby te mogą być także objawem chorób trzustki lub schorzeń układu endokrynologicznego( hormonalnego).

TSH

Podstawowe badania przesiewowe w kierunku zaburzeń funkcji hormonalnej tarczycy.

Badanie ogólne moczu

Pozwala na rozpoznanie zakażeń układu moczowego, jest cennym badaniem w diagnostyce chorób nerek oraz chorób metabolicznych (w tym cukrzycy).

Żelazo
Elektrolity (Sód i Potas)
Magnez
DODATKOWE BADANIA
EKG spoczynkowe

Wykrywa choroby serca na podstawie jego czynności elektrycznej.

USG piersi
KONSULTACJE SPECJALISTYCZNE
Konsultacja internistyczna wstępna i podsumowująca

Całościowy wywiad i badanie Pacjenta, wywiad żywieniowy, ocena aktywności fizycznej, przesiewowe badania w kierunku zespołu bezdechu sennego oraz depresji.

Konsultacja ginekologiczna

Konsultacja wraz z cytologią, USG ginekologicznym.

Przegląd stomatologiczny

Ogólna ocena stanu uzębienia.

Konsultacja internistyczna po roku

PAKIET OPTIMUM (Pakiet Basic + poniższe)

Ferrytyna
Amylaza

Pozwala na rozpoznanie schorzeń trzustki, zapalenia pęcherzyka żółciowego, ale także chorób wątroby, ślinianek, niektórych nowotworów i nadużywania alkoholu.

FT3, FT4

Badania służące dokładniejszej ocenie funkcji gruczołu tarczowego.

DODATKOWE BADANIA
USG tarczycy

Pozwala na ocenę budowy tarczycy i ewentualnych zmian tego gruczołu.

RTG klatki piersiowej

Jest badaniem uwidaczniającym płuca, serce, naczynia oraz struktury kostne (żebra, część kręgosłupa).

USG jamy brzusznej

PAKIET PREMIUM (Pakiet Basic + Pakiet Optimum + poniższe)

Kwas moczowy
GGTP
Wapń całkowity
Bilirubina całkowita
KONSULTACJE SPECJALISTYCZNE
Konsultacja kardiologiczna z ECHO serca

Pakiet badań: Zdrowa Kobieta 20-35 lat

Basic

1 800 zł

Optimum

2 350 zł

Premium

2 800 zł

Jak należy przygotować się do Przeglądu stanu zdrowia?

W dniu przybycia do szpitala należy być na czczo, tzn. nie należy spożywać żadnych posiłków, natomiast zaleca się wypicie szklanki wody.

Prosimy o zabranie ze sobą do szpitala:

• próbki moczu (pobranego rano, po przerwie nocnej),
  • dokumentacji medycznej będącej w posiadaniu Pacjenta (zdjęcia RTG, wyniki badań USG,
    KT, karty informacyjne leczenia szpitalnego).

Jak umówić się na przegląd stanu zdrowia?

W celu wykonania kompleksowych badań, należy skontaktować się z Opiekunem Pacjenta, który zaproponuje dogodny termin realizacji wybranego pakietu profilaktyki zdrowotnej. Opiekun Pacjenta będzie obecny podczas Pana pobytu w Szpitalu Św. Wojciecha i osobiście pokieruje na wyznaczone badania i konsultacje.

Po godzinie 16:00:

Odwiedź nasz sklep i kup pakiet dostosowany do Twoich potrzeb: PAKIETY BADAŃ

Sp z o.o.

Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

E-rejestracja