prof. dr hab. med. Paweł Chęciński

specjalista chirurgii ogólnej,
specjalista chirurgii naczyniowej,
specjalista angiologii

Jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej i angiologii. W roku 2003 otrzymał tytuł profesora. W trakcie kariery odbył liczne staże zagraniczne, m. in. w: Belgii, Stanach Zjednoczonych i Niemczech. W latach 2004-2006 pełnił funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Od 2004r. jest Kierownikiem Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Angiologii UMP z siedzibą w  ZOZ MSW w Poznaniu. Od 2012r. pełni ponadto funkcję Przewodniczącego Komisji Bioetycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu a od 2013r. funkcję Prodziekana ds. Klinicznych Wydziału Nauk o Zdrowiu tej Uczelni.

Prof. dr hab. med. Paweł Chęciński jest członkiem wielu Towarzystw i Organizacji naukowych, autorem ponad 245 prac naukowych, redaktorem wielu książek, promotorem prac doktorskich, magisterskich i licencjackich.

Działalność zawodowa Pana Profesora dotyczy przede wszystkim:

 • chirurgii naczyniowej – choroby tętnic szyjnych i kręgowych, przewlekłe niedokrwienie kończyn, tętniaki aorty i tętnic obwodowych, przewlekła niewydolność żylna (w tym żylaki kończyn dolnych), obrzęk chłonny, malformacje naczyniowe;
 • chirurgii ogólnej – chirurgia przewodu pokarmowego, chirurgia endokrynologiczna, nowotwory skóry i tkanek miękkich, chirurgia estetyczna.

PROF. DR HAB. MED. Paweł Chęciński – Umów się na wizyt

Godziny przyjęć

 • Gabinet Chirurgii Naczyniowej

  wtorek 13:30-16:00
  czwartek 13:30-16:00

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.
  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   E-rejestracja