lek. dent. Monika Mikołajczak-Kubiak

stomatologia zachowawcza
protetyka
stomatologia estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – Wydział Lekarsko-Dentystyczny. Przekonana o prawdzie zawartej w słowach Leonardo do Vinci: „Najbardziej Ci do twarzy
z uśmiechem”, otacza pacjentów opieką, jakiej sama chciałaby doświadczyć. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, protetyką, stomatologią estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną.
Sama uśmiechnięta od ucha do ucha kładzie duży nacisk na estetykę uzupełnień. Swoje umiejętności rozwija również w implantologii i implantoprotetyce. Poprzez zrównoważenie zgryzu prowadzi do wygładzenia zmarszczek twarzy i pozwala Pacjentom zapomnieć
o przemijającym czasie.

Zainteresowanie zawodowe rozwija uczestnicząc w konferencjach, kursach, szkoleniach prowadzonych przez wybitnych specjalistów. Posiada certyfikaty poświadczające przygotowanie lekarza do wykonywania procedur według najwyższych światowych standardów. Prywatnie uwielbia żeglarstwo, turystykę górską, literaturę i eksperymenty kulinarne.

• Gabinet

poniedziałek 14:00-20:00