lek. Artur de Rosier

specjalista psychiatrii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy w 1998 r., specjalista w dziedzinie psychiatrii, od 20 lat związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie, gdzie przez 10 lat pełnił funkcję z-cy dyrektora ds. lecznictwa, obecnie jest ordynatorem jednego z oddziałów.

Pasjonat prawa medycznego, wykładowca, doktorant Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, absolwent studiów podyplomowych z zakresu prawa medycznego, socjologii medycyny, bioetyki, zarządzania w opiece zdrowotnej i metodologii badań naukowych. Biegły z dziedziny psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w szpitalach w Gütersloh i w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii w Monachium w Niemczech. Uwielbia pracę z pacjentami, potrafi słuchać. Niemieckojęzyczny.

Prywatnie audiofil, wrażliwy na dźwięk i muzykę, podczas wizyt wykorzystuje pozytywny wpływ muzyki chillout na ludzkie emocje, interesuje się filozofią i kulturą Dalekiego Wschodu.

lek. Artur De Rosier – Umów się na wizyt

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

 • Gabinet Psychiatryczny

  Poniedziałki 16-20

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.
  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   E-rejestracja