dr n. med. Maciej Micker

specjalista chirurgii ogólnej,
specjalista chirurgii naczyniowej

Jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. W roku 2003 otrzymał tytuł doktora nauk medycznych. W trakcie kariery odbył liczne staże zagraniczne, m. in. w: Niemczech, Anglii i Czechach. Od 2004r. jest Adiunktem Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Angiologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu z siedzibą w  ZOZ MSWiA w Poznaniu.

Dr n. med. Maciej Micker jest członkiem wielu Towarzystw i Organizacji naukowych, autorem ponad 20 prac naukowych, współautorem książki w dziedzinie chirurgii naczyń, promotorem prac magisterskich i licencjackich.

W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem endowaskularnnym chorób tętnic (tętniaki aorty brzusznej i piersiowo-brzusznej, miażdżyca tętnic) i małoinwazyjnymi technikami leczenia żylaków kończyn dolnych (ablacja laserowa i RF).

lek. Maciej Micker – Umów się na wizyt

Gabinety

Godziny przyjęć

 • Gabinet Chirurgii Naczyniowej

  wtorek 16:00-18:00
  środa 12:00-14:30

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.


  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!