dr n. med. Jacek Markuszewski

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

dr n. med. Jacek Markuszewski – Umów się na wizytę

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2001 roku. W 2006 roku obronił pracę doktorską z zakresu endoprotezoplastyki rewizyjnej stawu biodrowego, 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty.
Od 2018 roku pełni funkcję kierownika Oddziału Ortopedii i Traumatologii z pododdziałem chirurgii kręgosłupa i ortopedii onkologicznej Szpitala MSWiA w Poznaniu. W przeszłości wieloletni pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – Adiunkt Kliniki Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii w Szpitalu im. Wiktora Degi.
Uczestnik bardzo wielu szkoleń i staży w europie i USA. Instruktor i wykładowca na kursach endoprotezoplastyki w kraju i za granicą.
Konsultant naukowy producentów implantów.

Aktywny członek i wykładowca grupy polskiej AOTRAUMA – organizacji szkolącej lekarzy w prawidłowym leczeniu operacyjnym złamań.
Autor i współautor ponad 30 publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych. Współautor podręczników ortopedii krajowych i zagranicznych.
Wykonuje operacje endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego, także w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Posiada bardzo duże doświadczenie w endoprotezoplastyce rewizyjnej stawów, także z użyciem implantów typu custom-made (projektowanych dla danego pacjenta).

Poza endoprotezoplastyką specjalizuje się artroskopii stawów, rekonstrukcjach więzadeł stawu kolanowego, leczeniu operacyjnym złamań, leczeniu deformacji stopy oraz diagnostyce i leczeniu operacyjnym nowotworów narządu ruchu.

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

 • Gabinet Ortopedyczny

  wtorek 17:00-19:00

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.
  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   E-rejestracja