dr n. med. Jacek Markuszewski

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2001 roku. W 2006 roku obronił pracę doktorską z zakresu endoprotezoplastyki rewizyjnej stawu biodrowego, 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty. Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – Adiunkt Kliniki Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii.
Lekarz Oddziałowy oddziału IA w Szpitalu im. Wiktora Degi w Poznaniu, z którym związany jest od początku kariery zawodowej.
Uczestnik bardzo wielu szkoleń i staży w europie i USA. Instruktor i wykładowca na kursach endoprotezoplastyki w kraju i za granicą.
Konsultant naukowy producentów implantów.
Aktywny członek i wykładowca grupy polskiej AOTRAUMA – organizacji szkolącej lekarzy w prawidłowym leczeniu operacyjnym złamań.
Autor i współautor ponad 30 publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych. Współautor podręczników ortopedii krajowych i zagranicznych.
Wykonuje operacje endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego, także w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Posiada bardzo duże doświadczenie w endoprotezoplastyce rewizyjnej stawów, także z użyciem implantów typu custom-made (projektowanych dla danego pacjenta).
Poza endoprotezoplastyką specjalizuje się artroskopii stawów, rekonstrukcjach więzadeł stawu kolanowego, leczeniu operacyjnym złamań, leczeniu deformacji stopy oraz diagnostyce i leczeniu operacyjnym nowotworów narządu ruchu.

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

  • Gabinet Ortopedyczny

    wtorek 17:00-19:00

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.


close button Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!
Zostaw numer
oddzwonimy!