dr n. med. Hubert Kardach

Lider Zespołu Centrum Stomatologii
Główny Opiekun Pacjenta

Absolwent Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie pracuje jako asystent w Pracowni Wad Rozwojowych Twarzy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Aktualnie w trakcie realizacji programu specjalizacji z dziedziny periodontologii.

Z zakresu stomatologii szczególnie interesuje się periodontologią, okluzją oraz implantoprotetyką. Kolejnym obszarem działalności doktora jest fotografia stomatologiczna.

Szczególny nacisk kładzie na leczenie interdyscyplinarne, oparte na nowoczesnej diagnostyce i postępowaniu dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.

W Centrum Stomatologii Szpitala św. Wojciecha koordynuje prawidłowy przebieg procesu leczenia stomatologicznego Pacjentów, współpracując ściśle z pozostałymi lekarzami z Naszego Zespołu, na każdym etapie jego prowadzenia.
Świeże spojrzenie i nowoczesne metody leczenia zawdzięcza licznym kursom, konferencjom oraz sympozjom naukowym, w których regularnie uczestniczy.

Jego pasją oprócz stomatologii są dalekie podróże oraz dobra kuchnia.

 

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

 • Gabinet

  poniedziałek 8:00-13:00
  czwartek 15:00-20:00

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:


  E-rejestracja