dr n. med. Ewelina Golusińska- Kardach

Implantologia
Protetyka

Specjalista chirurgii stomatologicznej.
Absolwentka wydziału Lekarsko – Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie pracuje jako asystent w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Autorka wielu publikacji naukowych ukazujących się w recenzowanych czasopismach.
Uczestniczka licznych konferencji naukowych, kursów oraz szkoleń stomatologicznych. Zawodowo interesuje się chirurgią stomatologiczną oraz protetyką.

W Centrum Stomatologii Szpitala św. Wojciecha pełni funkcję głównego opiekuna Pacjenta, czyli lekarza koordynującego przebieg leczenia stomatologicznego Pacjentów pozostających pod opieką Szpitala św. Wojciecha, w szczególności Pacjentów objętych stomatologicznym leczeniem
w znieczuleniu ogólnym oraz Pacjentów leczonych onkologicznie.

Szczególną uwagę poświęca na przedstawienie Pacjentom w sposób obrazowy i przejrzysty istoty ich problemów i dostępnych możliwości leczenia. Zawsze opanowana, dokładna
i uśmiechnięta, co sprawia, że Pacjenci czują się w jej rękach bezpiecznie i komfortowo.

Praca jest jednocześnie jej pasją, która daje jej dużo radości i satysfakcji.
Pasjonatka dobrego wina, książki i muzyki.

• Gabinet

poniedziałek 14:00-20:00