dr n. med. Anna Paczkowska

specjalista położnictwa i ginekologii

Lekarz specjalista ginekolog-położnik z 26 letnim stażem. Na przestrzeni lat związana
z Kliniką Ginekologii Uniwersytetu Medycznego i Szpitalem Świętej Rodziny w Poznaniu, gdzie zdobywała doświadczenie kliniczne oraz z Oddziałami Ginekologiczno – Położniczymi Szpitali w Złotowie, Szamotułach, Nowym Tomyślu. Od 2014 roku Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Obornikach.

Absolwentka poznańskiej Akademii Medycznej, wieloletni nauczyciel akademicki. Autorka
i współautorka ponad 60 publikacji z zakresu ginekologii i położnictwa. Jej praca doktorska
z zakresu endokrynologii eksperymentalnej została nagrodzona Nagrodą Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Za cykl prac doświadczalnych na temat zmian
w grasicy w ciąży otrzymała Nagrodę Ministra Zdrowia RP. Brała udział w badaniach klinicznych III i IV fazy, również jako główny badacz. Jest autorką raportów eksperta dotyczących skuteczności działania i bezpieczeństwa stosowania leków.

W kręgu jej szczególnych zainteresowań znajdują się zaburzenia funkcji dna miednicy (obniżenie/wypadanie narządów płciowych i zaburzenia oddawania moczu). Odbyła liczne szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu diagnostyki i leczenia nietrzymania moczu, pęcherza nadreaktywnego i uroginekologii operacyjnej (Warszawa, Lublin, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Amsterdam, Nicea, Lizbona, Berlin, Praga, Jicin).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

• Gabinet Ginekologiczny

poniedziałek 16:00-20:00