5 września 2017

Wizyta strażaków

W dniu dzisiejszym na terenie Szpitala św. Wojciecha o godzinie 9.00 w ramach akcji „Alarm Burza” spotkały się wszystkie zmiany służbowe strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 6 z Krzesin.

Po powitaniu przez dyrekcję Szpitala, ordynator lek. Leszek Lipiński oraz dyrektor ds. lecznictwa lek. Grzegorz Wrona, przedstawili w formie wykładu zagrożenia i utrudnienia podczas ewakuacji Pacjentów z budynku szpitala, następnie zastępca dyrektora ds. ratownictwa medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Aleksander Pawlak i koordynator ratownictwa medycznego PSP Michał Wrembel omówili wybrane aspekty współdziałania Pogotowia Ratunkowego i PSP podczas zdarzeń o charakterze masowym.

Na koniec odwiedzili nas jeszcze strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 7 i przeprowadzono wspólne ćwiczenia z ewakuacji Pacjentów o ograniczonej możliwości poruszania, przy użyciu podnośnika z koszem.

< Szczepienia przeciwko grypie w sezonie 2017/2018 Konferencja dla fizjoterapeutów >

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.


  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!