22 sierpnia 2018

Wizyta Lekarzy i Lekarzy Dentystów Komisji ds. Emerytów i Rencistów Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

We wtorek 14.08, w Szpitalu gościliśmy Lekarzy i Lekarzy Dentystów Komisji ds. Emerytów i Rencistów Wielkopolskiej Izby Lekarskiej. Posiedzenie Komisji uzupełniliśmy wizytacją szpitalnych sal chorych, gabinetów specjalistycznych, długo rozmawialiśmy o możliwościach Szpitala, w tym o oferowanej jakości leczenia. Ważnym tematem były nie tylko warunki pobytu w Szpitalu, ale także zasady dbałości o intymność chorego i sposoby spełniania oczekiwań pacjenta.

Poniżej dwie opinie uczestników spotkania:

“Przedstawiony przez Dyrektora ds. medycznych Grzegorza Wronę szpital wywołał duże wrażenie. Szeroki zakres usług, nacisk na kompleksową obsługę Pacjenta, od przyjęcia do zabiegu to zdecydowanie standardy XXI wieku. Z pewnością będę polecać Szpital swoim znajomym i bliskim.”

Lek. dent. Łucja Kasior

 

“Przedstawiona nowoczesność struktury i funkcji wraz z kompetencją kadry Szpitala św. Wojciecha zapewniają pacjentom komfort i satysfakcję z postępowania diagnostycznego, z przebiegu i z wyników leczenia oraz jeżeli to potrzebne z wytyczenia i prowadzenia rehabilitacji.”

Dr n. med. Maciej Dzieciuchowicz

< Kongres ECHNO 2018 z udziałem dr hab. n. med. ... Szczepienia przeciwko grypie! >

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.


  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!