8 sierpnia 2023

Światowe wytyczne dotyczące leczenia nowotworów głowy i szyi

NCCN (National Comprehensive Cancer Network) właśnie opublikował długo oczekiwane światowe wytyczne dotyczące leczenia nowotworów głowy i szyi.
Chcielibyśmy podkreślić znaczącą rolę Partnera Medycznego Szpitala, prof. dr hab. n. med. Wojciecha Golusińskiego, który odegrał wyjątkowo istotną rolę w opracowaniu tych wytycznych. Jego ogromna wiedza, doświadczenie i pasja w obszarze chirurgii nowotworów głowy i szyi przyczyniły się do stworzenia wytycznych, które będą stanowiły podstawę dla skutecznej opieki nad pacjentami.

Jesteśmy dumni, że możemy pracować z tak znaczącą postacią dla chirurgii głowy i szyi.

Aby zapoznać się z wytycznymi kliknij tutaj.

< Informujemy, że Szpital w dniu 8.06.2023 jest ... Harmonogram pracy Szpitala w dniach 14.-15.08. >