5 marca 2018

SPOTKANIE EDUKACYJNE DLA PACJENTÓW DOT. SCHORZEŃ TARCZYCY

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na spotkanie edukacyjne „Współczesne trendy w diagnostyce i leczeniu wola guzowatego oraz nowotworów tarczycy, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia operacyjnego”, które odbędzie się w dniu 17.03 o godz. 10:00 w Szpitalu św. Wojciecha w Poznaniu.

Poruszymy tematy związane z wczesnym wykrywaniem chorób tarczycy, nowoczesną diagnostyką, leczeniem operacyjnym ale również monitorowaniem pacjentów po zakończeniu leczenia.

W trakcie spotkania specjaliści z zakresu endokrynologii, laryngologii, chirurgii głowy i szyi oraz radiologii opowiedzą o nowoczesnych metodach rozpoznawania i leczenia wola guzowatego, pojedynczych guzków tarczycy a także chorób nowotworowych tarczycy.

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie guz tarczycy, jeśli zastanawiasz się czy musisz poddać się operacji, jeśli chcesz wiedzieć jak taka operacja powinna wyglądać, to spotkanie jest dla Ciebie!

Weź udział w w otwartej dyskusji, zadaj pytanie ekspertom oraz poznaj przedstawicieli stowarzyszeń pacjentów z chorobami tarczycy!

Wśród uczestników, rozlosujemy darmowe konsultacje specjalistyczne oraz badania USG tarczycy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez rejestrację:

1. Za pomocą formularza zgłoszeniowego TUTAJ
  2. Telefonicznie: 616233111