18 kwietnia 2018

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Golusiński Prezydentem European Head and Neck Society

W dniach 11-14.2018 w Rzymie, podczas Kongresu “European Congress on Head and Neck Oncology” organizowanym przez EHNS (European Head and Neck Society), prof. dr hab. n. med. Wojciech Golusiński- specjalista otolaryngologii, otorynolaryngologii dziecięcej, chirurg głowy i szyi oraz Partner Medyczny naszego szpitala, został jednogłośnie wybrany na stanowisko Prezydenta EHNS na kolejną kadencję.

Czym zajmuje się EHNS?

 • popularyzacją wiedzy nt. aspektów dotyczących nowotworów głowy i szyi,
 • wspieraniem najwyższych standardów badań naukowych, edukacji, profilaktyki i leczenia chorych na nowotwory głowy i szyi.

Międzynarodowa organizacja, jaką jest European Head and Neck Society skupia lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny, którzy leczą nowotwory głowy i szyi, np. laryngologów, chirurgów głowy i szyi, chirurgów szczękowo- twarzowych, chirurgów onkologicznych, plastycznych, radioterapeutów, onkologów klinicznych, radiologów, patologów.

Dzięki merytorycznym podstawom, które dał EHNS, od 5 lat w całej Europie  realizowany jest nowoczesny program profilaktyki nowotworów głowy i szyi “Make Sense Campaign”.

Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy!

< Warsztaty dot. leczenia schorzeń tarczycy już ... Prof. dr hab. n. med. Wojciech Golusiński ... >

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.


  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!