20 grudnia 2019

Najlepsze życzenia Świąteczno- Noworoczne!

Szanowni Państwo!
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia- wyjątkowy moment w roku, w którym czas się zatrzymuje, a nasze codzienne troski odchodzą na drugi plan.
Niech te dni sprzyjają refleksjom, rozmowom i spotkaniom w rodzinnym kręgu.
Czas Świąt pozwala poczuć, jak niezwykłym darem są międzyludzkie więzi i jak wielką wartością jest nasza polska tradycja.
Życzymy, aby Święta były okazją do spotkań z najbliższymi, odpoczynku i wytchnienia, a przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepłej rodzinnej atmosfery.
Niech Nowy Rok przyniesie ze sobą szczęście, pomyślność, spełnione marzenia, a przede wszystkim dużo zdrowia!

< Harmonogram pracy w okresie świąteczno- noworocznym Wykorzystanie chirurgii robotowej w leczeniu ... >