28 maja 2019

Dzień Matki 2019

W dniu 25.05.2019 w Szpitalu odbyło się spotkanie dla Kobiet z okazji Dnia Matki!

Jakie tematy zostały poruszane przez naszych specjalistów?

• dr Marta Nawrocka TARCZYCA- CZY TO KOBIECY SŁABY PUNKT?
  • dr Anna Paczkowska ZABURZENIA STATYKI NARZĄDÓW PŁCIOWYCH ORAZ NIETRZYMANIA MOCZU
  • dr hab. Sławomir Marszałek ZABURZENIA CZYNNOŚCI MIĘŚNI DNA MIEDNICY OKIEM FIZJOTERAPEUTY I OSTEOPATY
  • prof. Paweł Chęciński OBRZĘKI I ŻYLAKI KOŃCZYN DOLNYCH
  • dr Łukasz Gmerek HEMOROIDY I INNE PROBLEMY PROKTOLOGICZNE U KOBIET W CIĄŻY I OKRESIE POŁOGU

Dziękujemy wszystkim Prelegentom oraz uczestniczkom spotkania za to kobiece sobotnie przedpołudnie!

< Certyfikat Placówki Przyjaznej Pacjentom Wśród wyróżnionych wykładowców Uniwersytetu ... >