1 grudnia 2023

Konkurs dla poznańskich przedszkoli – Klinika dla pluszaków

Cześć Przyjaciele Pluszaków,

Z okazji święta Pluszowego Misia, przeprowadziliśmy specjalne badania na naszym Dzielnym Zuchu, aby dowiedzieć się, czy w pluszowym ciele wszystko gra. I wiecie co? Wyszło nam, że nasz pluszowy miś chce poznać nowych kumpli!

Dlatego ogłaszamy wielki Konkurs Aranżacji Kliniki dla Pluszaków, gdzie to Wy, niesamowite grupy przedszkolne, możecie zaskoczyć nas swoją pomysłowością i stworzyć najfajniejsze miejsce dla pluszaków!

A oto, jak to działa:

• Razem z Waszą grupą wymyślcie najbardziej fantastyczną aranżację Kliniki dla Pluszaków.
  • Uwiecznijcie Wasz kreatywny pomysł zdjęciami i prześlijcie je na naszego maila do 17 grudnia.
  • A co z nagrodami? Zwycięska grupa otrzyma Mega Misiowego Przyjaciela wraz z oficjalnym certyfikatem! Takiego pluszaka na pewno pokochają Wasze zuchy!

Nie czekajcie zatem! Rozpocznijcie swoje przygody aranżacyjne i podzielcie się z nami Waszymi kreatywnymi pomysłami! Pamiętajcie, im bardziej kolorowo, im bardziej przytulnie, tym lepiej!

Zdjęcia konkursowe nie mogą przedstawiać dzieci.

Poznaj naszego Misia – Kliknij tutaj

Zapoznaj się z regulaminem.

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy Klinika dla pluszaków i wyślij wraz z pracą konkursową na adres: katarzyna.cygan@szpitalswwojciecha.pl

< 11.11. Szpital będzie nieczynny Wstrzymanie odwiedzin na oddziale oraz testy ... >