15 marca 2019

Wspaniali goście w naszym Szpitalu!

Bardzo lubimy takie wizyty!

Drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej przy ul. Piwnej w Poznaniu odwiedzili dzisiaj szpital i poszerzyli swoją medyczną wiedzę!

• Dyrektor Daniel Szlachciak opowiedział o funkcjonowaniu szpitala,
  • Chirurg ogólny i naczyniowy- prof. Paweł Chęciński przedstawił pracę lekarza oraz wykonał USG brzucha i naczyń krwionośnych na dzielnym ochotniku,
  • Kardiolog- dr Agnieszka Graczyk- Szuster pokazała dzieciom, jak na ekranie USG wygląda praca serca,
  • Pielęgniarka Oddziałowa- mgr Agnieszka Kapała w bardzo ciekawy sposób przekazała wiedzę na temat opieki na Pacjentem,
  • Optometrystka- mgr Anna Chomicka opowiedziała o pracy z Pacjentem okulistycznym,
  • Higienistka stomatologiczna- mgr Aleksandra Twierkowska pokazała gabinet stomatologiczny oraz przypomniała dzieciom podstawy higieny jamy ustnej.

Na końcu dzieci rozwiązały quiz ze zdobytej wiedzy, otrzymały nagrody i dyplomy!

< PROMOCJE NA LASEROWĄ KOREKCJĘ WZROKU! Pionierski zabieg laryngologiczny wykonany ... >