Certyfikat Jakości ISO 9001:2015

ISO 9001:2015

Szpital św. Wojciecha w ciągu ośmiu miesięcy od otwarcia, jako jeden z pierwszych podmiotów leczniczych w Polsce uzyskał Certyfikat Zarządzania Jakością według nowej normy ISO 9001:2015.
Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu w prace związane z wdrażaniem procedur i udoskonaleń w poszczególnych jednostkach. Praktyczne wykorzystanie norm jakościowych w Szpitalu św. Wojciecha umożliwia indywidualne podejście do każdego pacjenta, zapewnienie kompleksowej opieki oraz bezpieczeństwo. Nowa norma ISO 9001:2015 zwraca szczególną uwagę na rozwój w obszarach bezpieczeństwa informacji, zarządzaniu ryzykiem, a także odpowiedzialności za świadczone usługi. Poprzez analizę naszych działań, możemy rozwijać ofertę dostosowaną do aktualnych potrzeb Pacjentów z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i metod.

Zintegrowany System Zarządzania Jakością umożliwia osiąganie wyznaczonych celów, ciągłe doskonalenie oraz podnoszenie jakości w Szpitalu.

 

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas    Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

    Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:


    E-rejestracja