Prof. KAAFM, dr n. med. Paweł Szymanowski

specjalista położnictwa i ginekologii

Kierownik Kliniki Ginekologii i Położnictwa Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im.A.Frycza Modrzewskiego. Największe doświadczenie posiada w zakresie ginekologii operacyjnej, onkologii ginekologicznej, uroginekologii, operacji laparoskopowych oraz diagnostyki i leczenia niepłodności. Prezes Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, członek Europejskiego Towarzystwa Uroginekologicznego EUGA.

Ukończył studia na Akademii Medycznej Hanoverze. Odbywał specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii w szpitalu klinicznym Charité w Neuruppinie oraz w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz. Obronił pracę doktorską dot. utlenowania krwi pępowinowej w zależności od znieczulenia i drogi porodu w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Wykładowca na kongresach naukowych i współorganizator szkoleń i kongresów z zakresu uroginekologii.

Sp z o.o.

Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

E-rejestracja