lek. Marcin Karolewski

specjalista chorób wewnętrznych
specjalista hipertensjolog

Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2015 roku tytuł specjalisty hipertensjogii.
Jest kierownikiem Oddziału Psychogeriatrycznego WSDNIPC „Dziekanka” w Gnieźnie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego oraz Towarzystwa Internistów Polskich.

Głównym obszarem zainteresowań jest nieinwazyjna diagnostyka chorób układu krążenia – badania ECHO serca, USG naczyń, próby wysiłkowe, Holter EKG oraz Holter RR.  Szczególnym obszarem zainteresowania jest diagnostyka i leczenie osób starszych, obciążonych wieloma chorobami i powikłaniami.

Poza działalnością zawodową, od kilkunastu lat angażuje się w działalność samorządu lekarskiego. Obecnie jest członkiem Okręgowej Rady Lekarskiej WIL, Prezydium ORL WIL i Przewodniczącym Komisji ds. Szpitalnictwa. W ramach działalności samorządowej organizuje i prowadzi liczne konferencje oraz kursy.

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

 • Gabinet Internistyczny

  Poniedziałek: 15:30-17

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.
  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   E-rejestracja