lek. Daria Świniuch

specjalista onkologii klinicznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w  Łodzi w 2005r. Specjalista w dziedzinie Onkologii Klinicznej. Specjalizację ukończyła w 2013 r. w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu. Pracowała na Oddziale Chemioterapii, gdzie zdobywała wiedzę i doświadczenie w diagnostyce i leczeniu m.in raka piersi, nowotworów głowy i szyi,  przewodu pokarmowego, układu moczowo-płciowego, układu wewnątrzwydzielniczego.
W latach 2013-2015 pracowała  w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii już jako specjalista onkologii klinicznej. Pełniła także obowiązki Kierownika Oddziału Onkologiczno- Pulmonologicznego w WCPiT w Ludwikowie.
Obecnie pracuje na Oddziale Chemioterapii w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu, jako starszy asystent,gdzie w kręgu jej szczególnych zainteresowań naukowych znajduje się leczenie raka piersi oraz  nowotworów płuca, opłucnej i śródpiersia.

lek. Daria Świniuch – Umów się na wizyt

Specjalizacje

Gabinety

Godziny przyjęć

 • Gabinet Onkologiczny

  wtorek 17:00-20:00

Umów wizytę 61 62 33 111

Wielkopolskie Centrum Medyczne
Sp z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Godziny pracy Szpitala:

pon.-pt. 8:00 – 20:00
sob. 8:00 – 14:00

Skontaktuj się z nami, by umówić wizytę lub dowiedzieć się więcej!

Zadzwoń do nas! 616233111

Napisz do nas

  Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Szpital św. Wojciecha kontaktował się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.
  Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

  close button Powered by Medidesk
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   E-rejestracja