dypl. hig. stom. Marta Malicka

higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. Polskiego Czerwonego Krzyża. W Centrum Stomatologii ściśle współpracuje z lekarzami stomatologami w zakresie profilaktyki i higieny jamy ustnej. Wykonuje zabiegi takie jak usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, polishing, fluoryzacja, instruktaże higieny jamy ustnej. Swoje umiejętności stale poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, a zdobytą wiedzę wdraża w codziennej praktyce. Cechuje ją precyzja i skrupulatność w wykonywanej pracy. Pacjentom stara się zapewnić zadowolenie i najwyższy komfort podczas każdej wizyty.