dypl. hig. stom. Beata Jandy

higienistka stomatologiczna

Absolwentka Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach stomatologicznych oraz pracy z lekarzem “na 4 ręce”. W pracy w Centrum Stomatologii bierze czynny udział w asystowaniu podczas zabiegów endodontycznych, chirurgicznych bądź w leczeniu zachowawczym. W gabinecie higieny wykonuje wybielanie zębów, instruktaże higieny jamy ustnej oraz zabiegi profilaktyczne, m.in. lakowanie, lakierowanie zębów, usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie zębów. Nadążając za nowoczesnymi technologiami, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. W pracy ceni sobie kontakt z Pacjentem oraz dokładność przy wykonywaniu zabiegów profilaktycznych. Priorytetem są dla niej komfort i zadowolenie Pacjenta.

zadzwoń