dr n. med. Wojciech Suda

Specjalista chorób oczu

Specjalista okulistyki na codzień pracujący na stanowisku asystenta w Klinice Okulistyki UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2018 r. obronił pracę doktorską, w której badał wpływ laseroterapii na stan siatkówki u pacjentów z retinopatią cukrzycową oraz uzyskał międzynarodowy tytuł specjalisty w okulistyce -FEBO. Szczególne zainteresowania obejmują diagnostykę oraz leczenie schorzeń siatkówki.

Czas wolny poświęca swoim dwóm buldogom, a także czynnie uprawia sport. Lubi podróże oraz festiwale muzyczne.

Dowiedz się więcej na temat zabiegów:

Program lekowy – leczenie neowaskularnej (wysiękowej) postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem

zadzwoń