dr n. med. Wojciech Cieślikowski

specjalista urologii

Specjalista urolog z europejskim certyfikatem FEBU uzyskanym w roku 2016. Ukończył wydział lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2009 roku. Następnie prowadził badania nad nowymi metodami leczenia raka stercza w Klinice Urologii Uniwersytetu Jana Gutenberga w Mainz, gdzie obronił doktorat w roku 2013.

Obecnie pracuje w Uniwersyteckiej Klinice Urologii w Poznaniu. Odbył zagraniczne staże w Klinice Urologii Charite w Berlinie w roku 2015 oraz w Klinice Urologii Uniwersytetu w Cambridge w roku 2018.

Specjalizuje się w minimalnie inwazyjnych metodach leczenia łagodnego przerostu i raka prostaty. Członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Sp z o.o.