dr n. med. Wojciech Cieślikowski

specjalista urologii

DR. N. MED. Wojciech Cieślikowski – Umów się na wizyt

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Pracuje w Klinice Urologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wcześniej odbywał staże zagraniczne między innymi w Stanach Zjednoczonych (Millwauke County Hospital) i w Niemczech (Hannover). Prezes Oddziału Wielkopolskiego Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Specjalizuje się w leczeniu gruczolaka stercza, onkologii urologicznej oraz leczeniu kamicy układu moczowego.

Sp z o.o.

Jeżeli nie chcesz wysyłać wiadomości, tylko od razu zarejestrować wizytę online, kliknij tutaj:

E-rejestracja