dr n. med. Tomasz Deja

specjalista urologii

Specjalizację z urologii ukończył w 2010 roku pracując ponad 2 lata jako asystent Kliniki Urologii w Braunschweigu w Niemczech. Od 2011 roku posiada tytuł europejski FEBU.

Zawodowe zainteresowania dr Tomasza Dei dotyczą zwłaszcza onkologii urologicznej, terapii kamicy moczowej oraz andrologii.
W leczeniu stosuje zarówno operacje otwarte, jak i małoinwazyjne – endoskopowe oraz laparoskopowe.

Prywatnie interesuje się muzyką rockową, gitarową, chętnie podróżuje. Do pasji sportowych Pana Doktora należą badminton, narciarstwo zjazdowe oraz windsurfing.

• Gabinet Urologiczny

wybrane poniedziałki