dr n. med. Oleg Tyszkiwski

specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej,
specjalista gastroenterologii,
kierownik endoskopii

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Odessie.
W latach 2004-2009 odbył specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej UM w Poznaniu. W latach 2010-2012 odbył specjalizację z gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych UM w Poznaniu. W latach 2013-2015 odbył specjalizację z chirurgii onkologicznej w Wielkopolskim Centrum Onkologii na Oddziale Chirurgii Onkologicznej II.
W 2009 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych po obronie pracy dotyczącej choroby refluksowej przełyku.

W codziennej pracy skupia się na leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób przewodu pokarmowego m. in.:

• choroba refluksowa przełyku,
  • zmiany zapalne i czynnościowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego,
  • choroby odbytnicy i odbytu,
  • choroby nowotworowe skóry, przewodu pokarmowego, piersi.

Wykonuje USG jamy brzusznej oraz diagnostyczne i zabiegowe endoskopie przewodu pokarmowego
Uczestnik licznych szkoleń Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i Towarzystwa Chirurgów Polskich.