dr n. med. Marek Rodzeń

specjalista chirurgii ogólnej
specjalista chirurgii onkologicznej

Absolwent Akademii Medycznej w 1989 roku. W roku 1993 uzyskał I stopień, a w 2004 II stopień specjalizacji chirurgii ogólnej.

W 2004 r uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe w roku 2009 uzyskał certyfikat umiejętności wykonywania badań endoskopowych przewodu pokarmowego.

W 2010 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę doktorską “Ostre schorzenia jamy brzusznej w materiale Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Górze” na Wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu.

W listopadzie 2015 roku uzyskał specjalizację z chirurgii onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu.

Jest autorem licznych publikacji medycznych i współautorem rozdziałów książek medycznych. Specjalizuje się w operacjach chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej.

Biopsja cienkoigłowa (BAC)

Biopsja gruboigłowa (BAG)