dr n. med. Marian Marek Pawlik

specjalista położnictwa i ginekologii

Były wieloleteni Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał na podstawie badań dotyczących wczesnej ciąży.

Dr n. med. Marek Pawlik ponad czterdziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobył, pracując na oddziale położniczo-ginekologicznym oraz jako uczestnik wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji, kursów i staży naukowych m. in. w Kanadzie, Finlandii i Francji.

Posiada liczne certyfikaty z różnych dziedzin położnictwa i ginekologii. Główne zainteresowania zawodowe to ginekologia-ginekologia operacyjna w pełnym zakresie, zabiegi plastyczne i kosmetyczne narządu rodnego oraz opieka nad kobietą ciężarną i rodzącą.

Wolny czas spędza z rodziną i w otoczeniu przyrody. Interesuje się historia sztuki i malarstwem, jeździ konno.

• Gabinet Ginekologiczny

wtorek 10-12