dr n. med. Magdalena Staniszewska

specjalista neurochirurgii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego i stacjonarnych studiów doktoranckich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie uzyskała stopień doktora nauk medycznych.
Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęła w Klinice Neurochirurgii ICZMP w Łodzi. Brała udział w kursach i szkoleniach z zakresu neurochirurgii, neurochirurgii dziecięcej, chirurgii kręgosłupa w tym neurostymulacji (Włochy, Francja, Grecja, Holandia oraz krajowe).
Uczestniczka licznych konferencji krajowych i zagranicznych (Dubai, Portugalia, Włochy, Austria). Autorka i współautorka prezentacji dotyczących urazów kręgosłupa, wad kręgosłupa, neuroonkologii, wodogłowia.
Obecnie pracuje w Oddziale Neurochirurgii i Nowotworów Układu Nerwowego Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.