dr n. med. Kinga Adamska

specjalista dermatologii i wenerologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz asystent w Zakładzie Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Autorka i współautorka licznych prac naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych z dziedziny dermatologii.
Specjalista dermatologii i wenerologii szczególnie interesujący się zabiegami z dziedziny dermatologii estetycznej. Uczestnik szeregu kursów z zakresu dermatologii estetycznej i kosmetologii.

• Gabinet Dermatologii Estetycznej

wtorek 14:00-16:00